

Magazynek DANIEL H9 9mm/15rd; BLK; Daniel Defense
towar niedostępny
Opis
MAGAZYNEK DANIEL H9 9mm
Oryginalny magazynek dedykowany do pistoletu DANIEL H9 firmy Daniel Defense. Wykonany z wytrzymałej stali węglowej, pokryty czarną powłoką oksydowaną, która zapewnia zwiększoną odporność na korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Specjalna, gładka powłoka typu isotropic super finish redukuje tarcie, ułatwiając szybkie i płynne wkładanie oraz wyjmowanie magazynka.
Ergonomiczna konstrukcja oraz możliwość beznarzędziowego demontażu sprawiają, że czyszczenie i konserwacja są szybkie i wygodne. Magazynek został zaprojektowany i wyprodukowany w USA zgodnie z najwyższymi standardami jakości marki Daniel Defense, co gwarantuje niezawodność działania przez wiele lat intensywnego użytkowania.
Cechy produktu:
- Pojemność: 15 nabojów
- Kaliber: 9 mm
- Wykonany ze stali węglowej
- Powłoka czarna oksydowana (Black Oxide Finish)
- Gładkie wykończenie zmniejszające tarcie
- Możliwość szybkiego rozkładania bez użycia narzędzi
- Kompatybilny z pistoletem DANIEL H9
- Wyprodukowany w USA
DANIEL DEFENSE
„DD” jest jedną z czołowych światowych marek w produkcji broni oraz akcesoriów do broni. Od momentu sprzedaży pierwszego karabinka AR w 2009 roku, każdego dnia pracują nad dostarczeniem produktów niezrównanej jakości, precyzji i światowej klasy obsługi klienta. Aktualnie Daniel Defense wytwarza prawie każdy element produkowanych przez siebie karabinów oraz akcesoriów i poddaje je rygorystycznej kontroli jakości.