Waluty
Wersje językowe
Producenci

Bipod FC-4 F-class, Gen2 QD w/ Arca Spec Bipod; ACCU-TAC

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Sugerowana cena detaliczna Brutto (23 VAT): 2 490,00 zł
ilość szt

towar niedostępny

Kod produktu: FCASQD-G204

Opis

BIPOD FC-4 F-CLASS GEN. 2 ARCA SPEC

Dwójnóg Accu-Tac FC-4 G2 F-Class z funkcją szybkiego odłączania został zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany w USA. Ten dwójnóg klasy F jest idealny do strzelania z dużej odległości, do celu, na zawodach i strzelania rekreacyjnego. Szeroki, obniżony środek pozwala na umieszczenie karabinu między nogami, co wspomaga celność i pomaga zmniejszyć ruchy odrzutu. Jest to tylko sugerowane zastosowanie, ten model nie jest przeznaczony wyłącznie do tych zastosowań.

FC-4 G2 jest w 100% wykonany z najwyższej jakości aluminium lotniczego dostępnego na rynku.
Ten model ma wszechstronność, jakiej oczekujesz od dwójnogu, dzięki 4 indywidualnym pozycjom nóg i 5 opcjom wysokości wycięcia. Posiada również możliwość przechylania i pochylania, które można indywidualnie blokować i zabezpieczać za pomocą regulowanej dźwigni. Mocowanie do szyny szybkiego odłączania jest proste, szybkie i bardzo bezpieczne. Szybkozłącze mocuje się do łoża z szyną w systemie Arca Spec w kilka sekund bez konieczności używania dodatkowych narzędzi do dokręcania.

Aby włączyć lub wyregulować pozycję nóg, po prostu pociągnij sprężynową nogę w dół, aby poruszać każdą nogą niezależnie. Pozycję nóg można rozłożyć pod kątem 90 ° lub 45 °, blokując bezpiecznie w 4 pozycjach. Należy pamiętać, że dźwignia regulacji przechyłki może być przestawiana. NIE WOLNO używać narzędzi do zwiększania napięcia przechyłu.

 

Rozbuduj konfigurację dostosowaną do Twoich potrzeb:

ACCU-TAC

Amerykańska firma produkująca pewny i niezawodny sprzęt dla strzelców długodystansowych. W procesie produkcji wykorzystują najwyższą jakość komponentów oraz nowoczesne i precyzyjne technologie obróbki materiałów. Producent w procesie opracowywania modeli ściśle współpracuje z aktywnymi zawodnikami i strzelcami jednostek specjalnych aby jego produkty odpowiadały aktualnym trendom oraz oczekiwaniom klientów oraz spełniały najwyższe normy jakościowe. 

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ NA: https://www.accu-tac.com/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl