Waluty
Wersje językowe
Producenci

Spust Hi-Speed National Match - regulowany (3 sprężyny) - Geissele

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Sugerowana cena detaliczna Brutto (23 VAT): 1 590,00 zł
ilość szt

towar niedostępny

Producent: Geissele
Kod produktu: 05-181

Opis

GEISSELE HI-SPEED NATIONAL MATCH 

 

Regulowany spust specjalnie zaprojektowany do zawodów, polowań, zastosowań militarnych, gdzie zarówno dokładność, jak i solidność mają kluczowe znaczenie. Strzelec może dostosować High Speed National Match do swoich preferencji, w tym siłę pierwszego i drugiego oporu oraz drogę spustu po zwolnieniu kurka.

Zestaw zawiera zestaw sprężyn Service, DMR i Match. Każdy zestaw sprężyn ma swoje własne sugerowane zastosowanie, wyjaśnione poniżej.


Zestaw sprężyn Service Geissele


Geissele Hi-Speed Service jest przeznaczony do zawodów precyzyjnych służb mundurowych. Zawody karabinów służbowych wymagają, aby broń wojskowa spełniała określone kryteria, jednym z nich jest minimalna masa oporu spustu wynosząca 4,5 funta, czyli 2 kilogramy. Zestaw zawiera ekskluzywną 5-zwojową sprężynę spustową, która daje nominalne 4 funty na pierwszym oporze. Waga spustu w większości zostaje rozłożona podczas wybierania pierwszego oporu. Umożliwia to lekkie przejście drugiego oporu, zapewniając możliwość oddania precyzyjnego strzału kiedy będziesz tego potrzebował.


Zestaw sprężyn  DMR Geissele


Zestaw DMR Geissele przeznaczony jest do strzelania taktycznego i wojskowego, gdzie opór spustu nie jest regulowany. Idealny do wszystkich precyzyjnych strzelań taktycznych i wyznaczonych strzelców drużynowych, wyższa waga drugiego oporu pomaga w bardzo stresujących sytuacjach strzeleckich nie oddać przypadkowego strzału


Zestaw sprężyn Match Geissele


Geissele Hi-Speed Match jest przeznaczony do zawodów NRA High Power Rifle z wysoce zmodyfikowanymi karabinami AR-15, z bardzo nielicznymi ograniczeniami, ta wysoce zindywidualizowana broń półautomatyczna jest przeznaczona do zapewniania ekstremalnej celności na dalekim dystansie. Geissele Match Trigger to idealny dodatek do karabinu precyzyjnego, ponieważ wagę oporu można regulować do niskich poziomów, co poprawia kontrolę nad spustem. Kurek Hi-Speed wykorzystuje sprężynę o pełnej mocy, która przekazuje więcej energii kinetycznej do iglicy, zapewniając znacznie bardziej spójny zapłon spłonki - zwłaszcza w przypadku elaborowanych nabojów lub broni opartej na AR-10.

Hi-Speed oferuje doskonałe materiały i najnowocześniejsze techniki produkcyjne. Spust Sjest wykonany ze stali narzędziowej S7, precyzyjnie obrobionej z wykorzystaniem najnowszej technologii EDM. Wszystkie części są wykończone trwałą, odporną na korozję powłoką anodyzowaną. Geissele Hi-Speed to precyzyjny spust, zaprojektowany z myślą o maksymalnej niezawodności i powtarzalności podczas strzelania tarczowego.

 

DANE TECHNICZNE 

 • Przeznaczenie: Karabinki AR-15, AR-10;
 • Opór spustu:
  • Service min. 2,0 kg;
  • DMR 1,36 kg - 2,3 kg;
  • Match 0,86 kg - 1,54 kg;
 • Spust: zakrzywiony;
 • Materiał: stal pokryta trwałą powłoką anodyzowaną;
 • Kolor: czarny;

 

GEISSELE

Motto "produkujemy zaufanie" przedstawia misję tej firmy. Geissele jest producentem wyposażenia do karabinków dla najbardziej wymagających strzelców, nie zależnie czy jesteś zawodnikiem, żołnierzem, produkty Geissele nie zawiodą Cię kiedy będziesz ich potrzebował. Tysiące strzelców zaufało swoim życiem Geissele i jest to kredyt, który chcą spłacić, produkując najlepsze części do broni dostępne na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl