Wersje językowe
Waluty
Alien Gear Holsets SERIA DUTY
Nisko profilowa kabura służbowa od Alien Gear Holsets

 

Ta klasyczna kabura poziomu 2 zapewnia bezpieczeństwo kabury służbowej w smukłym, minimalistycznym stylu. Zachowuje wszystkie zalety kabury Rapid Force Duty dzięki szybkiemu, intuicyjnemu wyciąganiu, wysokiej trwałości i najwyższemu bezpieczeństwu. Zaprojektowana tak, aby zachowywała minimalistyczne wymiary, zabezpieczając Twój pistolet równie dobrze na służbie jak i podczas powrotu do domu.

 

 

Intuicyjne dobycie jest integralną częścią linii produktów Rapid Force. Niezawodna konstrukcja kabury LVL 2 Slim została zaprojektowana tak, aby chwyt i zwolnienie zabezpieczenia kabury było tak intuicyjne i naturalne, że nie będziesz musiał myśleć o wyciągnięciu broni. Każde dobycie zaowocuje doskonałym chwytem, nawet w stresie.

Ta kabura nie bez powodu ma w nazwie słowo „szczupła”. Chociaż kabura LVL 2 Slim jest z założenia cieńsza niż kabura Rapid Force Duty, zachowuje wytrzymałość, z której słyną kabury Alien Gear. Jeśli chodzi o jakość materiału i wykonania, LVL 2 Slim jest formowany wtryskowo z zastrzeżonego polimeru, który jest o 20% lżejszy, o 40% mocniejszy i o 80% bardziej odporny na ciepło niż kydex.

 

Kabura wyposażona jest w system QDS od Alien Gear, który daje możliwość mocowania kabury na dowolnym systemie montażowym Alien Gear nie zależnie czy chcesz nosić kaburę skrycie, na udzie czy na kamizelce, rozbudowany wachlarz akcesoriów umożliwi dobranie montażu przystosowanego do Twoich potrzeb.

 

Kliknij i zamów przez panel B2B:

Glock 19
Praworęczna: https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Kabura-Alien-Gear-Rapid-Force-LVL-2-Slim-Holster-Glock-19/1625

Glock 19 z latarką
Praworęczna: 
https://b2b.buos.com.pl/pl/p/-Kabura-Alien-Gear-Rapid-Force-LVL-2-Slim-Holster-Glock-19-latarka/1624

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl