Wersje językowe
Waluty
Alien Gear ZESTAW 4 KABUR
Alien Gear - Zestaw 4 kabur w jednym opakowaniu.

Wyobraź sobie, że kupujesz jedną kaburę, którą można szybko i łatwo przekształcić w różne konfiguracje noszenia. Jest to teraz rzeczywistością dzięki modułowemu systemowi kabury ShapeShift.

 

Pakiet ShapeShift Core Carry Pack jest podstawą modułowego systemu kabury ShapeShift i zawiera wszystko, czego potrzebujesz do noszenia na cztery różne sposoby. W zaledwie kilku szybkich krokach szybko przekształć ShapeShift w kaburę IWB, kaburę do noszenia AIWB, kaburę OWB z zabezpieczeniem i płaską kaburę OWB. Pakiet Core Carry Pack zawiera również dodatkowe mocowanie kabury, dzięki czemu możesz przymocować ShapeShift do różnych powierzchni w ciągu kilku sekund.

Noszenie kabury nigdy nie było tak bezpieczne i lepiej zaprojektowane niż w przypadku kabury ShapeShift. Ta kabura jest ulepszeniem w stosunku do innych opcji noszenia IWB ze względu na pojedynczy punkt mocowania, który poprawia wygodę oraz oddychający neoprenowy materiał od strony ciała, który sprawia, że noszenie AIWB oraz IWB jest naturalne i komfortowe. Kabura została zaprojektowana tak, że całkowicie zakrywa kabłąk spustowy, a usztywniony materiał od ciała uniemożliwia przypadkowe zagięcie i dostanie się materiału w obręb spustu. 

Kabura ShapeShift OWB to kolejna ewolucja noszenia poza pasem. Dzięki konfigurowalnej konstrukcji ta modułowa kabura może być wyposażona w regulowane aktywne mocowanie i opcjonalny system blokady pistoletu lvl. 2. Ergonomiczna blokada zwalniana kciukiem, zawarta w każdym pakiecie Core Carry Pack, daje możliwość noszenia przy użyciu aktywnego systemu retencji. Regulowana retencja pozwala dostosować pasywną retencję w ciągu kilku sekund. Aby uzyskać idealną siłę trzymania pistoletu. ShapeShift OWB jest wyposażona w montaż z regulowanym nachyleniem w zakresie 360 stopni i można ją przechylać w odstępach co 12 stopni.

 

Kliknij i zamów przez panel B2B:

H11
Praworęczna: 
https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Zestaw-kabur-ShapeShift-Core-Carry-Pack-HS-H11-Alien-Gear-Holsters/1290
Leworęczna: 
https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Zestaw-kabur-ShapeShift-Core-Carry-Pack-H11-leworeczna-Alien-Gear-Holsters/1347

H11 OSP
Praworęczna: https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Zestaw-kabur-ShapeShift-Core-Carry-Pack-HS-H11-OSP-Alien-Gear/1291

Sig P365
Praworęczna: https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Zestaw-kabur-ShapeShift-Core-Carry-Pack-Sig-P365-Alien-Gear-Holsters-/1393

Sig P320 Compact/Carry
Praworęczna: 
https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Zestaw-kabur-ShapeShift-Core-Carry-Pack-Sig-P320-CompactCarry-Alien-Gear-Holsters-/1346

Glock 19
Praworęczna: https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Zestaw-kabur-ShapeShift-Core-Carry-Pack-Glock-19%2C-23%2C-32-Alien-Gear-Holsters/1286

CZ P10C
Praworęczna: 
https://b2b.buos.com.pl/pl/p/Zestaw-kabur-ShapeShift-Core-Carry-Pack-CZ-P10C-Alien-Gear-Holster/1289

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl